•                        تفاهم نامه همکاری بنیاد تعاون و سازمان جهاد کشاورزی در البرز
  تفاهم نامه همکاری بنیاد تعاون و سازمان جهاد کشاورزی در البرز

  به گزارش روابط عمومی نمایندگی بنیاد تعاون در استان البرز، تفاهم نامه همکاری بین سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از یک طرف و اداره کل زندان ها و نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان در استان البرز، از طرف دیگر تنظیم و مبادله گردید.

  از جمله اهداف این تفاهم نامه، بهره گیری از نیروی کار مددجویان برای تولید محصولات کشاورزی، ارتقاء سطح دانش علمی و فنی مددجویان، ترویج مهارت های شغلی برای مددجویان، و توانمندسازی مددجویان برای دوران پس از آزادی می باشد.

  متن کامل تفاهم نامه در سایت http://www.bonyad-taavon.com/alborz  قابل دسترسی است.

 • توسعه فعالیت های اشتغال زایی با افزایش زندانیان رای باز
  توسعه فعالیت های اشتغال زایی با افزایش زندانیان رای باز

  مدیر کل زندان های استان کرمانشاه گفت: تسهیل در اعطای کار به مددجویان در کاهش تراکم زندان ها و توسعه فعالیت های اشتغال زایی موثر است. اژدراسد بیگی در حاشیه نشست اعضا شورای قضائی استان با معاون اول قوه قضائیه خواستار تجدید نظر در آیین نامه رای کار و ایجاد تسهیل در اعطای آن به مددجویان واجد شرایط شد. وی اظهار داشت محدودیت های اعمال شده در آیین نامه رای کار بخشی از فرآیند اصلاحی و تربیتی برای ایجاد اشتغال مددجویان در مراکز باز و کارگاه های تولیدی بنیاد تعاون، حرفه آموزی و صنایع زندانیان و همچنین بخش خصوصی را با مشکل مواجه کرده است.

 • فراهم شدن زمینه اشتغال برای 10 مددجوی تفرشی
  فراهم شدن زمینه اشتغال برای 10 مددجوی تفرشی

  در رایزنی با صاحبان صنایع تفرش، زمینه اشتغال 10 مددجوی زندان این شهر فراهم شد. رئیس زندان شهرستان تفرش با اعلام این خبر گفت: در تعامل و رایزنی با صاحبان صنایع و عقد قرارداد با شرکت سپهرساز این شهرستان کار رنگ آمیزی قطعات موتور سیکلت و برخی محصولات این شرکت به مددجویان این زندان واگذار شد. غفاری افزود: با این اقدام زمینه اشتغال نشسته و درآمد زایی برای 10 نفر از مددجویان فراهم شده است.

 • حکم حبس برخلاف اصل شخصی بودن مجازات است
  حکم حبس برخلاف اصل شخصی بودن مجازات است

  رئیس کل دادگستری استان یزد در گفتگو با حمایت مطرح کرد: اصل شخصی کردن مجازات ها، به این معنی است که مجرم به تنهائی درد و رنج مجازات را تحمل کند و بستگان و افراد مرتبط با مجرم در دایره اعمال مجازات وی قرار نگیرند.

  حیدری در خصوص تبعاتی که مجازات حبس برای یک خانواده دارد اظهار داشت: با صدور حکم حبس برای سرپرست خانواده، که در اکثر مواقع نان آور خانواده نیز محسوب می شود، خانواده در معرض خطرات مختلف قرار خواهد گرفت و در نهایت از هم پاشیده می شود.

  متن گفتگوی غلامحسین حیدری با روزنامه حمایت را در صفحه 3 مورخ 91/10/21 مطالعه فرمائید.

 • توافقات انجام شده با کشتی سازی برای همکاری
  توافقات انجام شده با کشتی سازی برای همکاری

  در جریان بازدید مدیرعامل از شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)، مذاکرات موفقیت آمیزی بین مطهرنژاد، مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان و رضائیان اصل، مدیر عامل کشتی سازی، انجام شد.

  طبق توافقات انجام شده، شرکت ایزوایکو ضمن استقبال از حضور مددجویان رای باز در پروژه های ساخت و تعمیرات کشتی و همچنین صنایع فراساحل، برای ارائه تسهیلات منطقه آزاد کشتی سازی به بنیاد تعاون اعلام آمادگی نمود.

  بر این اساس مقرر گردید، نمایندگان طرفین زمینه های همکاری را بررسی و نسبت به ارائه پیشنهادات خود برای طرح اسقاط کشتی و سایر گزینه ها اقدام نمایند.

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • علامه محمد تقی جعفری :
  علامه محمد تقی جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • آیت الله فاضل لنکرانی :
  آیت الله فاضل لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

بازديد مدير عامل شركت بازرگاني حاميان اميد فردا از نمايندگي بنيادتعاون كرمانشاه

b_0_0_0_00_images_news_001o.jpg

 

     در روز يكشنبه مورخ 92/07/28  مهاجري (مدیر عامل شرکت بازرگانی) به همراه رامه (معاون نمایندگی استان تهران) و معصومي (سرپرست مجتمع تولیدی تهران شمال) از نمايندگي بنياد تعاون زندانيان كرمانشاه بازدید بعمل آوردند. در این دیدار پس از بازدید از کارخانجات و فروشگاه های زندان های دیزل آباد، ماهیدشت، قصر شیرین و پروژه ساخت مسکن، طی نشستي با رئيس هيأت اجرائي و مدير نمايندگي بنياد تعاون در محل دفتر مديركل زندان هاي استان، بسیاری از موارد و موضوعات مربوط به بازرگانی مطرح و موارد مشروحه ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

b_0_0_0_00_images_117.JPG b_0_0_0_00_images_129.JPG

b_0_0_0_00_images_133.JPG b_0_0_0_00_images_135.JPG

 

1 . مقرر گردید بررسی لازم در خصوص تعیین استان کرمانشاه به عنوان استان معین جهت تأمین اجناس و کالاهای مورد نیاز استان های همجوار (ایلام، کردستان و همدان) توسط شرکت بازرگانی صورت پذیرد.

2 . پس از بررسی مدیر نمایندگی جهت شناسایی ماشن آلات تراشکاری از طریق استان خراسان رضوی، طی لیستی موارد مورد نیاز به آقای رامه اعلام تا مقدمات انتقال آنها از استان البرز فراهم گردد.

b_0_0_0_00_images_132.JPG

3 . جناب آقای رحیمی پس از اخذ درخواست نسبت به انتقال چرخ های خیاطی اسقاطی و چرخ های ضخیم دوز بلا استفاده به بنیاد تعاون استان تهران اقدام نماید.

b_0_0_0_00_images_125.JPG

4 . مقرر گردید خرید و نصب یک دستگاه گیت جهت کسب درآمد، کنترل و تأمین امنیت و سهولت در تردد خودروهای مستقر در پشت خط مرزی، توسط شرکت بازرگانی مورد بررسی قرار گیرد.

b_0_0_0_00_images_145.JPG

5 . با توجه به عدم وجود انبار سوخت در منطقه، نصب مخازن سوخت 50000 لیتری در زندان قصر شیرین مورد بررسی و طی گزارشی در جلسه آتی هیأت مدیره مطرح گردد.

6 . نظر به تجمع صدها کامیون سنگین که هفته ها و یا ماه ها پشت خط مرزی معطل می شوند و از طرفی عدم وجود امکانات خدماتی رفاهی در منطقه مرزی قصر شیرین و با توجه به وجود 10 هکتار زمین و 5 باب سوله با مساحتی بیش از 10000 متر مربع در محل مذکور، نسبت به سرمایه گذاری درخصوص ساخت مجتمع خدماتی رفاهی مانند کارواش، تعمیرگاه، آژانس تلفنی، پارکینگ، سوپر مارکت، اغذیه فروشی، رستوران و ...توسط بنیاد تعاون طرحی آماده و مورد بررسی قرار گیرد.

b_0_0_0_00_images_155.JPG b_0_0_0_00_images_156.JPG

b_0_0_0_00_images_159.JPG b_0_0_0_00_images_161.JPG

در این خصوص اسد بیگي (رئيس هيأت اجرائي) ضمن خير مقدم به ايشان خواستار تعامل تنگاتنگ وجدي بين هیأت اجرائي استان و شركت بازرگاني حامي اميد بود.

 

 

 

MOD_RANDOM_IMAGE_NO_IMAGES

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟


 

 

MOD_RANDOM_IMAGE_NO_IMAGES